Jdi na obsah Jdi na menu
 


Arma 3

 

Arma 3


Arma 3Arma 3 a její dva předchůdci jsou již léty prověřené a známé takticko-vojenské simulátory. V této době se na naše PC dostává třetí díl této série. Můžeme se těšit na záplavu novinek, kterými bude Arma 3 nabitá, za zmínku stojí například nové zbraně, obměněný jízdní park či grafika. Autoři od českého studia Bohemia Interactive slibují více provázaný děj, který by měl obsahovat i dramatické zvraty, dokonce budete moci rozhodovat o osudu civilistů při vašich misích, na které v průběhu hry narazíte. Suma sumárum mají se na co těšit fandové série i noví hráči.
Arma 3 by se měla nést v duchu starého boje. Jednotky NATO jsou již zatlačovány hlouběji do západní Evropy a k jejich totálnímu ničení zbývá jen poslední drtivý útok nepřítele. Proto se velitelství spojených sil rozhodlo vyslat tajnou průzkumnou jednotku do nitra nepřátelského území na ostrov ve Středozemním moři a získat tajné materiály. Jak to mu bývá, tak operace Magnitude neprobíhá podle plánu a vyslaný tým bude zničen až na jediného člověka a to kapitána Scotta Millera, který jediný přeživší bude muset pokračovat v misi a vy s ním. Děj se bude odehrávat v blízké budoucnosti, a tak si budete moci vyzkoušet novou generaci tanků, letadel a dokonce budete mít pod rukou i lodě, které mají premiéru ve hře. Inovátorský postup se odrazí i na grafické stránce, která pojede na vylepšeném enginu Virtual Reality (využívá PhysX). Geografie ostrova bude také revoluční a to díky Google Earth. Předlohou pro vytvoření ostrova se staly reálné údaje z několika světových lokalit. Vašeho hrdinu si budete moci upravit podle vašich přání a požadavků a to jak jeho uniformu (druhy maskáčů, různé druhy hejkalů) tak jeho výzbroj. 


Arma 3 bude bezpochyby dobrá hra zrovna jako její předešlé díly. Musíme jen doufat, že autoři dokáží splnit své sliby, které nám dali. My pevně doufáme, že ano. Těšme se na tvrdé boje, taktizování, velení týmu, řízení válečné techniky prostě na to, co dělá Armu Armou. 


Arma 3 trailery
Arma 3 E3 2011: Walkthrough (Cam) Part III E3 2011: Walkthrough (Cam) Part II E3 2011: Walkthrough (Cam) Part I E3 2011: Debut Teaser
Arma 3 E3 2011: Walkthrough (Cam) Part III na PC E3 2011: Walkthrough (Cam) Part II na PC E3 2011: Walkthrough (Cam) Part I na PC E3 2011: Debut Teaser na PC

Více trailerů najdete zde >> TraileryArma 3 galerie obrázků

Kompletní galerii obrázků ze hry najdete zde >> Galerie